ODMŁADZANIE DŁONI

Odmładzanie dłoni to dość często wykonywany zabieg. Na starzenie się dłoni składa się wiele czynników:

– postępująca z wiekiem utrata podskórnej tkanki tłuszczowej i kwasu hialuronowego, powodująca nadmierne uwidocznienie naczyń żylnych
– wysuszenie i ścieńczenie skóry na skutek przyczyn środowiskowych (częste  mycie, detergenty, mróz) i genetycznych
– fotostarzenie i powstawanie przebarwień, plam soczewicowatych na skutek kontaktu ze słońcem i niewystarczającej ochrony przeciwsłonecznej
– wiotkość skóry spowodowana ubytkiem kolagenu, elastyny i względnym nadmiarem skóry

Pogląd, że dłonie zdradzają wiek jest częstym zmartwieniem pacjentów, szczególnie tych dbających o skórę i twarz, ale nie musi tak być. Nowoczesna medycyna estetyczna oferuje skuteczne i naturalne rozwiązania (mało inwazyjne odmładzanie kwasem hialuronowym przy użyciu kaniuli, peelingi chemiczne, zabiegi poprawiające jakość skóry) pozwalające na odmłodzenie dłoni o 10 lat i więcej.

Najszybsze efekty osiąga się po zastosowaniu wypełniaczy z kwasem hialuronowym oraz atelokolagenu Linerase – znaczną poprawę można zaobserwować już po 1 zabiegu.

Zabiegi są w pełni bezpieczne – stosuje się te same przebadane preparaty, których używa się do odmładzania twarzy. W celu podtrzymania efektu zabiegów zaleca się regularne stosowanie kremów i filtrów przeciwsłonecznych.

 

Zabiegi:

(kliknij w poniższe linki aby przejść do wybranych zabiegów)