MEZOTERAPIA IGŁOWA / MEZOTERAPIA KANIULĄ

Mezoterapia igłowa – stosuje się w niej najczęściej nieusieciowany kwas hialuronowy, odpowiedni do podania śródskórnego

Jako główny budulec zdrowej i młodej skóry (jego produkcja zmniejsza się z wiekiem) kwas hialuronowy wywiera działanie nawilżające, uelastyczniające i ujędrniające oraz nadaje skórze blask i zdrowy wygląd.

Po znieczuleniu maścią, preparat podaje się igłą lub kaniulą, zabieg mezoterapii nie wymaga specjalnej rekonwalescencji – zaczerwienie ustępuje po kilku godzinach, w przypadku pojawienia się drobnych siniaczków można zatuszować je bez obaw normalnym makijażem.

W ostatnich kilku latach pojawiły się preparaty zawierające duże stężenie kwasu hialuronowego oraz dodatkowe substancje wywierające silny wpływ na metabolizm skóry. Pozwalają one na uzyskanie szybkiego i trwałego efektu poprawy jakości skóry przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości zabiegów (w przypadku niżej wymienionych preparatów wystarczą 2-3 zabiegi):

 

Teosyal Redensity I

– kwas hialuronowy z kompleksem aminokwasów, antyoksydantów, minerałów i witaminy B6. Jeden z najlepiej przebadanych preparatów. Badania dotyczące skuteczności wykazały: ujędrnienie skóry, zmniejszenie drobnych zmarszczek, nawilżenie, rozświetlenie. Z tego względu bardzo poprawia wygląd okolicy oka, zarówno u osób młodych (drobne zmarszczki, sińce pod oczami) jaki i osób dojrzałych (wiotkość).

 

 

Stylage Hydromax

– usieciowany kwas hialuronowy o przedłużonym uwalnianiu z antyoksydantami do mezoterapii głębokiej (podawanie kaniulą z 1 punktu wkłucia). Wywiera silne działanie nawilżające i antystarzeniowe, daje efekt liftingu, spłyca zmarszczki. Dzięki mało inwazyjnej technice podania dostęp można od razu wrócić do codziennej aktywności.

mezoterapia igłowa stylage hydromax - MEZOTERAPIA IGŁOWA

Aquashine BR

– zawiera dużą ilość kwasu hialuronowego i peptydy mimetyczne o działaniu odmładzającym i rozjaśniającym przebarwienia. Peptydy biomimetyczne są to wytworzone w laboratorium odpowiedniki występujących w młodej skórze czynników wzrostu (czyli hormonów działających lokalnie). Posiadają one receptory w komórkach i wywierają silny wpływ na metabolizm skóry. Niezastąpione przed latem oraz dla skóry dojrzałej – zmniejszają ryzyko powstawania przebarwień i ujędrniają. Nagrodzony „Perłą Dermatologii Estetycznej”

mezoterapia igłowa aquashine - MEZOTERAPIA IGŁOWA

 

Neauvia Hydro Deluxe

– preparat o bardzo dużym stężeniu kwasu hialuronowego z dodatkiem 0.01% hydroksyapatytu wapnia. Hydroksyapatyt wapnia, stosowany od lat w preparacie Radiesse, silnie pobudza fibroblasty znajdujące się w skórze do produkcji nowego kolagenu. Zapewnia to trwały efekt zwiększenia gęstości skóry i poprawy jędrności. Nagrodzony „Perłą Dermatologii Estetycznej”

mezoterapia igłowa neauvia hydro - MEZOTERAPIA IGŁOWA

 

NOWOŚCI:

Aquashine BTX

 

Prostrolane Blanc-B