SZYJA I DEKOLT

Szyja i dekolt są równie ważne w odmładzaniu. Planując metamorfozę z odmłodzeniem rzędu kilku czy kilkunastu lat trzeba koniecznie zadbać o szyję i dekolt, które są w znacznym stopniu narażone na fotostarzenie i jego konsekwencje (przebarwienia, skóra cienka i odwodniona, utrata włókien kolagenowych i zmniejszenie elastyczności skóry, zmarszczki).
Najważniejszą kwestią jest działanie na przyczynę problemu oraz zastosowanie wyselekcjonowanych preparatów o dużej skuteczności. Co najmniej kilka z niżej wymienionych metod zapewnia widoczny efekt już po pierwszym zabiegu.
W zaawansowanym starzeniu skóry wykonanie serii zabiegów i odpowiednia pielęgnacja pozabiegowa również pozwala na osiągnięcie bardzo zadowalających efektów.

Na ostatnim Kongresie Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych przedstawiono bardzo obiecującą metodę odmładzania skóry szyi metodą małoinwazyjną – Profhilo. Oprócz niespotykanej dotąd formy i stężenia kwasu hialuronowego, sam zabieg jest nowatorski dzięki temu, że preparat jest podawany jedynie w 10 specjalnie obranych punktów, co znacznie zmniejsza ból i ryzyko powstawania sińców po zabiegu. Znaczna poprawa widoczna jest po 1- 2 zabiegach! Potwierdzone dane naukowe wskazują nie tylko na regenerację skóry ale również na pobudzenie tworzenia elementów podporowych i odbudowę tkanki podskórnej , której zanik prowadzi do wiotczenia skóry szyi.

Wskazówka: po osiągnięciu efektu po zabiegu, stosuj pielęgnację do skóry dojrzałej i suchej dwa razy dziennie. Stosuj filtr przeciwsłoneczny codziennie w okresie kiedy skóra jest odsłonięta i bezwzględnie w słoneczne dni.

Zabiegi:

(kliknij w poniższe linki aby przejść do wybranych zabiegów)