WŁOSY – DR CYJ HAIR FILLER

 

Preparat do mezoterapii skóry głowy będący efektem 15 lat badań i ulepszeń laboratoriów biotechnologicznych Caregen, które są największym na świecie producentem peptydów biomimetycznych i czynników wzrostu używanych w materiałach medycznych i kosmetykach. Polega na wstrzykiwaniu w skórę głowy 1 ml roztworu (w jednorazowej ampułkostrzykawce) hamującego większość procesów prowadzących do utraty włosów.

Zawarte w nim peptydy biomimetyczne to substancje wiążące się z receptorami żywych komórek (np. skóry, mieszków włosowych) i wpływające na aktywność tych komórek poprzez naśladowanie działania substancji znajdujących się w zdrowej, młodej skórze (czynniki wzrostu). Unikalna forma – kompleks 7 peptydów zawieszonych w usieciowanym kwasie hialuronowym umożliwia uwalnianie się substancji aktywnych w skórze głowy przez 2 tygodnie po zabiegu.

 

Unikalny skład:

  • Dekapeptyd-10, Oktapeptyd-11, Oktapeptyd-2 – pobudzają wzrost i hamują wypadanie włosów, pobudzają tworzenie się nowych naczyń krwionośnych w skórze głowy
  • Dekapeptyd-18; Dekapeptyd-28 – pobudzają komórki macierzyste i keratynocyty. Silnie stymulują wzrost włosów
  • Oligopeptyd-54 – hamuje łysienie androgenowe poprzez uniemożliwienie działania dihydrotestosteronu na mieszki włosowe
  • Oligopeptyd-71 – pobudza powstawanie nowych włosów i syntezę barwnika

 

Całość leczenia składa się z 4 zabiegów wykonywanych zwykle co 2-3 tygodnie. W wielu typach łysienia, jeśli leczenie jest podjęte szybko, można uzyskać poprawę już po 1-2 zabiegach. W łysieniu androgenowym poprawa następuje wolniej.

DR CYJ HAIR FILLER