DERMAPEN chwilowo niedostępny!

Dermapen to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Należy  on do grupy Collagen Induction Therapies (pobudza odpowiedź naprawczą tkanki i tworzenie nowego kolagenu w skórze). Został zarejestrowany i zaaprobowany do leczenia blizn przez jedną z najbardziej restrykcyjnych instytucji amerykańskich – FDA.
Zabieg ten poprzedzony jest znieczuleniem kremem Emla, w trakcie mikronakłuwania skóry podawane są dodatkowo preparaty działające na ściśle określone problemy (np. osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy, preparaty z peptydami biomimetycznymi) co znacznie zwiększa skuteczność zabiegu.

Dermapen jest niezwykle skutecznym urządzeniem w następujących problemach:

Zaleca się serię kilku zabiegów w odstępach 3-4 tygodni w zależności od nasilenia problemu klinicznego. Bardzo często już po 1-2 zabiegach widoczna jest duża poprawa, która narasta w czasie do kilku miesięcy po zakończeniu leczenia.

Charakteryzuje się wysokim profilem bezpieczeństwa, nie powoduje powikłań które mogą wystąpić po zabiegach laserowych (np. przebarwień pozapalnych).

 

dermapen kraków

DERMAPEN
4.6/5 8 głosów

UWAGA! W LISTOPADZIE PRZENIESIENIE GABINETU DO NOWEJ KLINIKI W LOFTACH LUBELSKA W KRAKOWIE!
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ok