DERMAPEN

Dermapen to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Należy  on do grupy Collagen Induction Therapies (pobudza odpowiedź naprawczą tkanki i tworzenie nowego kolagenu w skórze). Został zarejestrowany i zaaprobowany do leczenia blizn przez jedną z najbardziej restrykcyjnych instytucji amerykańskich – FDA.
Zabieg ten poprzedzony jest znieczuleniem kremem Emla, w trakcie mikronakłuwania skóry podawane są dodatkowo preparaty działające na ściśle określone problemy (np. osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy, preparaty z peptydami biomimetycznymi) co znacznie zwiększa skuteczność zabiegu.

Dermapen jest niezwykle skutecznym urządzeniem w następujących problemach:

Zaleca się serię kilku zabiegów w odstępach 3-4 tygodni w zależności od nasilenia problemu klinicznego. Bardzo często już po 1-2 zabiegach widoczna jest duża poprawa, która narasta w czasie do kilku miesięcy po zakończeniu leczenia.

Charakteryzuje się wysokim profilem bezpieczeństwa, nie powoduje powikłań które mogą wystąpić po zabiegach laserowych (np. przebarwień pozapalnych).

 

dermapen kraków

VOUCHER 100zł
 

Zapisz się do Newsletter'a aby otrzymać Voucher o wartości 100zł na wybrany zabieg.

*Oferta jednorazowa, nie łączy się z innymi
ZAPISZ SIĘ
close-link