DERMAPEN aktualnie niedostępny!

Zabiegi Dermapenem zostały zastąpione urządzeniem Secret RF

Dermapen to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Należy  on do grupy Collagen Induction Therapies (pobudza odpowiedź naprawczą tkanki i tworzenie nowego kolagenu w skórze). Został zarejestrowany i zaaprobowany do leczenia blizn przez jedną z najbardziej restrykcyjnych instytucji amerykańskich – FDA.
Zabieg ten poprzedzony jest znieczuleniem kremem Emla, w trakcie mikronakłuwania skóry podawane są dodatkowo preparaty działające na ściśle określone problemy (np. osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy, preparaty z peptydami biomimetycznymi) co znacznie zwiększa skuteczność zabiegu.

Dermapen jest niezwykle skutecznym urządzeniem w następujących problemach:

Blizny, blizny potrądzikowe

Rozstępy

Rozszerzone pory

Starzenie się skóry, drobne zmarszczki

Zaleca się serię kilku zabiegów w odstępach 3-4 tygodni w zależności od nasilenia problemu klinicznego. Bardzo często już po 1-2 zabiegach widoczna jest duża poprawa, która narasta w czasie do kilku miesięcy po zakończeniu leczenia.

Charakteryzuje się wysokim profilem bezpieczeństwa, nie powoduje powikłań które mogą wystąpić po zabiegach laserowych (np. przebarwień pozapalnych).

 

dermapen  - DERMAPEN