KWAS HIALURONOWY – WYPEŁNIACZE

 

Wypełniacze zawierające usieciowany kwas hialuronowy są jedną z najważniejszych substancji używanych w zabiegach odmładzających:

 

odbudowują utraconą objętość (w związanym z wiekiem zanikiem poduszeczek tłuszczowych twarzy, na przykład policzków), podane podskórnie pobudzają tworzenie nowego kolagenu, zapewniają podporę skórze zapobiegając opadaniu tkanek, dają natychmiastowy efekt młodszej i wypoczętej twarzy (bruzdy nosowo-wargowe). Podane w okolicę ust modelują ich kształt, zapobiegają powstawaniu zmarszczek i zapewniają długotrwałe nawilżenie.

 

Najważniejsze cechy zabiegów wypełniających z użyciem kwasu hialuronowego:

– Bezpieczne. Stosowanie giętkich kaniul do większości zabiegów znacznie zmniejszyło ryzyko nakłucia naczyń, nerwów i związanych z tym powikłań. Zabiegi wykonane i przebadane już u milionów pacjentów na świecie, produkty obecne na rynku od wielu lat

– W pełni odwracalne. Enzym hialuronidaza pozwala odwrócić efekt zabiegu jeśli jest to konieczne

– Szybkie i pozwalające na natychmiastowy powrót do codziennej aktywności, dzięki podaniu preparatu z niewielu (zwykle 2) punktów wkłucia

– Naturalne. Przy odpowiednim wykonaniu zabiegu, kwas hialuronowy idealnie wbudowuje się w tkanki, pozostając niezauważalny a po pewnym czasie również niewyczuwalny

 

Preparaty:

 

Stylage

– preparaty, produkowane w nowoczesnym laboratorium Vivacy we Francji, cechujące się najwyższym bezpieczeństwem, jakością i wysokim stopniem oczyszczenia kwasu hialuronowego. Wielokrotnie nagrodzone „Perłą Dermatologii Estetycznej”, sprawdzone w praktyce klinicznej na przestrzeni wielu lat w całej Europie i poza nią. Zapewniają długotrwały efekt i bezkompromisowe bezpieczeństwo stosowania.

 

kwas hialuronowy wypełniacze stylage - KWAS HIALURONOWY - WYPEŁNIACZE

Stylage Lips Plus

– preparat do modelowania i powiększania ust, charakteryzujący się naturalnym oraz wyrazistym efektem

kwas hialuronowy wypełniacze stylage special lips - KWAS HIALURONOWY - WYPEŁNIACZE

 

Neauvia Organic

– kwas hialuronowy pozyskiwany za pomocą najnowszych technologii, cechuje się wysokim stopniem oczyszczenia (mniej zanieczyszczeń z procesu produkcyjnego), nietoksyczną substancją sieciującą i naturalnym efektem. Neauvia Organic Stimulate dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając nie tylko proporcje lecz również jakość skóry.

kwas hialuronowy wypełniacze Neauvia - KWAS HIALURONOWY - WYPEŁNIACZE

Teosyal Redensity II

– kultowy w opinii wielu lekarzy preparat specjalnie przeznaczony do korekty doliny łez i podkrążonych oczu. Połączenie usieciowanego i nieusieciowanego kwasu hialuronowego oraz kompleks odnawiający skórę o działaniu rozjaśniającym (aminokwasy, antyoksydanty, minerały)  stapia się ze skórą stopniowo poprawiając jej jakość i zapewnia w pełni naturalny efekt. Preparat pozwala uniknąć powikłań estetycznych takich jak grudki czy efekt Tyndalla a poprawa wyglądu okolicy oka i redukcja „zmęczenia” jest natychmiastowa. Koniecznie obejrzyj zdjęcia przed i po!

kwas hialuronowy wypełniacze teosyal2 - KWAS HIALURONOWY - WYPEŁNIACZE

 

Teosyal RHA

– nowy produkt szwajcarskich laboratoriów TEOXANE. Zdobywca wielu zagranicznych nagród (najlepszy produkt do rewitalizacji, najlepszy wypełniacz). Cechuje się niesamowitą zdolnością integracji z tkankami – jest praktycznie niewidoczny, nawet podczas ruchów mimicznych twarzy, oraz znacząco poprawia elastyczność i jakość skóry.

 

kwas hialuronowy wypełniacze teosyal rha krakow - KWAS HIALURONOWY - WYPEŁNIACZE